Найкращий туристичний сайт

Манчестер: місто для шопінгу

Великобританія — це мрія будь-якого покупця, а знаменитий місто Манчестер вважається центром шопінгу, адже саме тут розташовані найбільші торгові центри не тільки у Великобританії, але і Європі. Його розкішні пішохідні вулиці всіяні магазинами, вітрини яких притягують недосвідчені погляди численних туристів і гостей міста.

Від прогулянки до покупок — один крок

Одним з найбільш привабливих фактів шопінгу в Манчестері — невелику відстань між магазинами. Також варто відзначити, що рівень сервісу в торгових центрах міста перевершує всі очікування.

Кінг-Стріт — найпрестижніший район для шопінгу в Манчестері

Найпрестижнішим торговим районом міста Манчестер є вулиця Кінг-Стріт. Історія вулиці, де розташовувалися великі на ті часи банки, почалася ще в 18 столітті. Сучасного обличчя Кінг-Стріт — це бутики і магазини практично всіх знаменитих світових марок.

Arndale Centre — найбільший торговий центр

Найбільшим торговельним центром є Arndale Centre, який можна сміливо назвати місцевою визначною пам’яткою. Побудований в 70-х роках минулого століття, центр займає територію в 185 тисяч квадратних метрів, на якій розмістилися майже 300 різних магазинів.

торговий центр "arndale centre"

Торговий центр Trafford і його чудова архітектура

Особливою популярністю серед гостей міста Манчестер користується торговий центр Trafford, архітектура якого вражає. Щорічно його відвідують майже 35 мільйонів покупців, це другий за величиною торговий центр в Великобританії. Тут представлений одяг найзнаменитіших марок таких, як Hugo Boss, Puma, Giorgio Armani, Louis Vuitton і Dolce & Gabbana.

А щоб шопінг-тур запам’ятався ще більше, можна зупинитися в готелі Premier Manchester Trafford Centre West, яка розташована навпроти торгового центру.

Гості зможуть насолодитися стравами вишуканих ресторанів Pesto, Las Iguanas, Palm D’or і Carluccio’s, що знаходяться на території центру Trafford.

торговий центр "trafford centre"

Магазин Hanging Ditch — низькі ціни на модні колекції

Hanging Ditch розмістив свої торгові майданчики в розкішному будинку, яке колись належало Old Corn Exchange. Центр вважається відмінним місцем для шопінгу в Манчестері, а ціни на модні колекції порадують навіть самих розпещених покупців.

Продуктовий магазин Selfridge — товари з усієї Англії

Selfridge — це відмінний продуктовий магазин, куди привозиться товар з усіх куточків Великобританії. Тут можна знайти кращі сорти вин, сиру, копченої нарізки, за досить демократичною вартості.

магазин "selfridges"

Північний квартал — рай для любителів музики

Найбільше скупчення музичних магазинів можна знайти в Північному кварталі, який вважається раєм для любителів музики всіх напрямків.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: