Найкращий туристичний сайт

Мадрид, Брюссель і Афіни: безкоштовні екскурсії та музеї

Безкоштовні екскурсії! І не де-небудь, а по найбільших музеях найвідоміших європейських міст — Мадрида, Брюсселя і Афін. Хто міг собі таке уявити?

Мадрид

Тут все екскурсії будуть завуальовані в театральну форму, а проведуть їх у кварталі Лас Летрас або Уертас, що недалеко від музею Прадо. Це місце не випадково. Адже саме тут не тільки проживали, а й творили такі гіганти як Сервантес і Лопе де Вега, Гонгора-і-Артогі і Кеведо. Так, у приїжджих буде можливість відвідати будинок, де жив Сервантес, а ще побачити знаменитий театр, на помостах якого ставили твори де Веги.

Безкоштовні екскурсії по Мадриду планують реалізовувати по суботах, але лише один раз на місяць. Самі екскурсії будуть виглядати як уявлення, а проводити їх будуть актори, приміряла образ реальних персонажів.

Були оголошені дати на поточний рік — 15 березня, далі 26 квітня, потім 10 травня, після 14 червня, 12 липня, далі 13 вересня і, нарешті, 11 жовтня. Для участі в них потрібно завчасно записатися по даній електронній пошті — casamuseolopedevega@madrid. org. Варто пам’ятати, що починаються екскурсії в полудень, а тривають вони близько 1,5 годин.

Зупинку можна зробити в одному з безлічі мадридських готелів — Hostal Persal, Hotel Cortezo, Petit Palace Arenal Sol і інших.

Брюссель

Безкоштовні екскурсії в Брюсселі проходять в теплу пору року. Наприклад, в цьому році було багато екскурсій в квітні а також 29 і 30 березня. Оригінальність у тому, що гідами виступлять жителі самого міста, які покажуть найпотаємніші і цікаві місця (адже він знають їх краще кого-небудь!), А організацію екскурсій беруть на себе волонтери VisitBrussels.

Таке починання знайшло підтримку і у керівництва музею міста Брюсселя, який в ці дні скасує плату за вхід. Сам він розташований на площі Гран-плас. У ньому виставлені макети, фотографії, картини та інші експозиції стосуються історії міста, а ще є зал костюмів (понад 700 примірників), в які наряджають всесвітньо відому статую Пісяючого хлопчика.

Щоб зупинитися в Брюсселі, досить зняти номер в одному з готелів. Наприклад, в Bedford Hotel & Congress Centre, Citadines Toison d’Or Brussels Aparthotel, Citadines Sainte Catherine Brussels Aparthotel або будь-який інший.

Афіни

Ініціативу безкоштовних екскурсій в Афінах підтримали влади, які зацікавлені в розвитку туристичного сектора. Подібні відвідування поширюються тільки на державні музеї і діють лише в певні дні. Економія виходить досить істотною.

До того ж можна за 12 € можна придбати загальний квиток на відвідування музеїв Афін, в тому числі Акрополь, храм Зевса Олімпійського, Агора, Керамейкос і інші. Такий квиток заощадить не тільки гроші, але і час, позбавивши вас від довгих черг в касах.

Читайте також: Храм Зевса Олімпійського в Афінах: історія і сучасність

Що стосується приватних музеїв, то вони таким правилом не підкоряються, а безкоштовний вхід в них дозволений тільки один раз на рік — 18 травня.

Список дат безкоштовних відвідувань:

Однак варто бути готовим до тієї неминучості, що в ці дні наплив відвідувачів в музеї буде просто грандіозним. Щодо проживання — можна вибрати будь-який з численних готелів — Hotel Achilleas, Athens Center Square, Acropolis View Hotel, Best Western Hotel Museum, Acropolis Museum Boutique Hotel та інші.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: