Найкращий туристичний сайт

Львівський музей шоколаду

Для чого тільки не служить шоколад! Його гризуть і п’ють, з його допомогою просять вибачення і освідчуються в коханні, привозять як сувеніри і навіть частенько дають в якості хабарів. Його неперевершений смак, найтонший аромат і багатство відтінків нікого не здатні залишити байдужим.

Музей шоколаду у Львові

Української шоколадної столицею називають місто Львів. Тут аромати кави і шоколаду розлиті по вулицях старого центру. Вранці, коли місто починає прокидатися, в повітрі стоїть шоколадна серпанок. Практично на кожній вулиці, що відходить від серця міста — площі Ринок, є безліч вітрин з цими ласощами. Але одна з найпривабливіших — у Львівській майстерні шоколаду, в якій не тільки показують процес створення цього кондитерського дива, але ще й запрошують відправитися на екскурсію. Тут знаходиться музей шоколаду — перший з відкритих в країні.

Країна Шоколандія: історія заснування

Унікальний Музей шоколаду у Львові був створений компанією «АВК», одним з лідерів ринку кондитерських виробів країни, за підтримки історичного музею та адміністрації міста. Довгі роки пересувна експозиція фірми АВК радувала око жителів різних місць, але тепер колекція влаштувалася у Львові — столиці українського шоколаду.

Експозиція музею шоколаду у Львові

В експозиції музею Країна Шоколандія знаходиться безліч скульптур — тут і забавні тварини, атрибутика не так давно відгриміла Євро-2012, фрукти та квіти. Особливу увагу привертають деталізовані моделі з різних сортів шоколаду. Візитерам пропонують розглянути не тільки мініатюрні шоколадні автомобілі і будівлі, а й цілі квартали. Спеціально для музею виготовлено копії найзнаменитіших архітектурних чудес світу і України. Тут можна знайти і лондонський Біг Бен, і паризьку Ейфелеву вежу, і Колізей. З українських пам’яток честі увічнитися в шоколаді, були удостоєні Андріївська церква і знаменитий новобуд — Донбас-Арена.

Оскільки експонати мають свій термін придатності, їх можна купити і спробувати в прилеглій до музею кав’ярні.

Солодкий Львів

У цьому прекрасному європейському місті культура створення і споживання солодощів настільки розвинена, що навіть звичайна чашка кави з цукеркою в звичайному кафе готуються з урахуванням побажань клієнта. Що вже говорити про шоколадних виробах Львівської майстерні шоколаду, які в більшості своїй виготовляються вручну! Вигідне розташування в центрі, біля площі Ринок і основних міських маршрутів транспорту, робить музей шоколаду одним з найбільш відвідуваних місць міста.

Поруч знаходяться кращі готелі — готелі Рейкартц, Вінтаж Бутік Готель, Леополіс. З терас і балконів готелів Рудольфо і Відень відкривається прекрасний вид на старий центр. Можливо, саме завдяки такому осередку готелів і розвиненій інфраструктурі музей шоколаду щорічно поміщає понад 300 тисяч гостей.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: