Найкращий туристичний сайт

Легендарні фестивалі світу: Топ-10

Незважаючи на всі проблеми, труднощі і постійну зайнятість, в світі не розучилися радіти. Це підтверджують численні свята і фестивалі світу, які обов’язково треба один раз побачити на власні очі, ніж постійно про них читати.

Список найкращих фестивалів світу ми почнемо з самого найближчого по датам. Так що готуйте валізи, бронюйте квитки і готелі, і вперед в подорож. У світі стільки всього дивного!

Октоберфест в Німеччині

Знаменитий фестиваль пива і одночасно найбільше народне гуляння в світі — Октоберфест, проходить в кінці вересня — початку жовтня, причому не тільки в Мюнхені, але вже і далеко за його межами. Свято триває 16 днів, під час яких пиво ллється рікою, а музика не змовкає цілодобово. Якщо ви плануєте відвідати цей фестиваль, то подбати про готелі в Мюнхені варто заздалегідь.

Діа де лос Муертос — День Мертвих в Мексиці

Фестиваль Día de los Muertos проводиться не тільки в Мексиці, але і ряді інших латиноамериканських країнах. На початку листопада люди збираються, щоб вшанувати пам’ять своїх померлих родичів і друзів. До Дня Покійних жителі міст готують солодощі, влаштовують карнавали і розмальовують один одного у вигляді скелетів.

Фестиваль світла в Японії

Дивовижний фестиваль вогнів в місті Кувана проводиться з листопада по березень. Щорічно ботанічний сад Nabana no Sato, прикрашається мільйонами LED-лампочок. З них створюють різні малюнки і картини, які вражають навіть найвибагливішого цінителя краси. Всі лампочки живляться за рахунок сонячних батарей, які заряджаються протягом всього дня.

Фестиваль сонця Інті Раймі в Перу

В основі свята Інті Раймі лежать стародавні церемонії інків та інших індіанських народів, що входять в імперію. Фестиваль щороку проводиться в період зимового сонцестояння, дотримуючись традиції предків.

Свято ліхтарів Юаньсяоцзе в Китаї

Таємничий і чудовий фестиваль ліхтарів Юаньсяоцзе китайці святкують щороку в січні. Свято має давнє коріння і бере свій початок в 15 столітті. Як правило, в цей день жителі Китаю запалюють небесні ліхтарики і відпускають їх в нічне небо.

Фестиваль Ап Хеллі Аа (Up Helly Aa) в Шотландії

Грандіозний фестиваль вікінгів Ап Хеллі Аа, який проводиться в Шотландії в останній вівторок січня, дозволить гостям заглянути в легендарне минуле цих безстрашних воїнів. Щороку, тут влаштовується смолоскипна хода місцевих жителів в традиційних костюмах. Свято, яке завершується спаленням великий тури, знайомить гостей з далекою історією Шотландії.

Свято фарб Холі в Індії

Час проведення стародавнього індуїстського свята Холі доводиться на кінець лютого — початок березня. Щороку, це барвисте дійство символізує перемогу добра над злом. Все починається з багаття, священне полум’я якого «спалює» зло, після чого починаються веселощі. Неймовірна енергія радості і щастя, що панують на фестивалі, настільки заразливі, що сьогодні його відзначають у багатьох країнах світу.

Венеціанський карнавал в Італії

Щороку з кінця лютого до початку березня, найромантичніше місто Італії, Венеція, наповнюється яскравими фарбами і звуками музики. Жителі і гості міста одягаються в пишні костюми середньовіччя і закривають обличчя масками, які вже давно стали традиційним символом Венеціанського карнавалу.

Фестиваль томатів Ла Томатина в Іспанії

В останні дні літа, що минає, в Іспанії проводиться дивовижний томатний фестиваль Ла Томатина. Цілих сім днів влаштовуються музичні вистави, танці, паради і салюти. Все це супроводжується безжальними битвами, головною зброєю яких є мільйони стиглих томатів.

Фестиваль Burning Man в США

Мабуть, фестиваль Палаюча людина не піддається ніяким описам. Проводиться він з останнього понеділка серпня по перший понеділок сентября. Странний і шокуючий свято Burning Man не має чіткої програми дій. Неповторну атмосферу йому надають не тільки організатори та пустеля, де проходить свято, але і учасники. Ніхто не знає, чим вони будуть дивувати публіку і один одного: божевільними танцями, нудистськими поїздками на велосипедах або парадом космічних прибульців.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: