Найкращий туристичний сайт

Кута: курорт для любителів серфінгу

Прекрасне місце для відпочинку молоді, для тих, хто любить серфінг — це курорт Кута, який знаходиться на узбережжі Індійського океану острова Балі. Для відпочинку туристів тут є все: розкішні ресторани і бари, просторі піщані пляжі і всілякі зручності на них, комфортабельні готелі. Одна з популярних п’ятизіркових готелів — Kuta Paradiso Hotel.

Найголовніша з усіх пам’яток Кути — пляж, саме ці місця облюбували прихильники серфінгу. Хвилі тут не бувають більшими, частіше це невеликі «баранчики». Це відмінне місце для тих, хто тільки осягає ази цього водного виду спорту.

Школа серфінгу в Куті

На курорті розташована школа серфінгу, одна з кращих на острові. Можна проходити навчання і в інших школах, які є при магазинах, де продають товари для цього виду спорту. Вартість тут буде нижче, а якість викладання не гірше, так як тут проводять навчання ті ж педагоги, що і в офіційних школах. Охочих навчити вас можна знайти навіть на пляжі.

Пляжі Кути — це не всі визначні пам’ятки міста, кипить тут життя і в нічний час, коли можна обійти всі нічні клуби і бари.

У денний час інтерес викликає аквапарк і спа-салони, працюють парки для любителів банджі-джампінгу, привертають увагу бари, де грає жива музика і показують відеофільми. Не залишаться осторонь і шанувальники шопінгу, велика частина магазинів працюють до 21 години, тут розташовано безліч супермаркетів і універмагів, є і кілька ринків, причому деякі з них відкриті навіть вночі.

Якщо ви любитель активного відпочинку, вирушайте в Куту — заряд драйву вам точно забезпечений.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: