Найкращий туристичний сайт

Культурний і екологічний туризм в Коста-Ріці

Загадкова і зелена Коста-Ріка — країна, де життя природи серйозно оберігається, адже вона є головне надбання людей і тяжіння для туристів. Але тут вам також відкриються цікаві пам’ятники культури, зберегли цінності корінних індіанців.

Центром республіки є місто Сан-Хосе, що дивиться в Тихий океан з гірського плато висотою в 1170 м. Колись тут було село, не раз потривожена землетрусами. Будучи вже містом, невеликим і затишним, він був зруйнований в 1990 р і відновлений.

Основні визначні пам’ятки Сан-Хосе

У самій столиці Коста-Ріки мандрівникам буде цікаво відвідати:

Кафедральний собор

Кафедральний собор Сан-Хосе є діючим храмом, служби проводять англійською та іспанською мовами. Туристів всередину пускають. Для православних християн буде дивним побачити, що замість класичних свічок тут використовуються лампочки, які спалахують після того як кинути монету в спеціальне відділення.

Парк InBio при Національному інституті біологічного різноманіття

У парку проводять лекції по екосистемі Коста-Ріки, цікаві всій різноманітної публіки курорту. До того ж на території так само є дивовижний Сад тропічних метеликів.

Національний музей Коста-Ріки

Усі археологічні знахідки, такі як тотеми, фігурки, посуд, одяг, золоті предмети, зібрані саме тут.

Музей коста-риканського мистецтва

Тут ви побачите живопис, що розвинулася на Коста-Ріці після приходу європейців і пронизану образами цих місць.

Центральний ринок Сан-Хосе

Це не просто місце метушливої ​​торгівлі, але буйство місцевого колориту і спілкування. Ручні роботи з цінних порід дерева, каміння і шкіри, створені в індіанської традиції, викликають повагу і дуже цінуються мандрівниками. Лавки з морською кухнею познайомлять зі стравами з восьминогів і екзотичних риб, а прості місцеві жителі не раз запропонують вам домашні частування між рядами.

Поблизу з основними пам’ятками є готелі, один з них Barcelo Palma Real Hotel, знаходиться прямо в центрі Сан-Хосе.

Популярні напрямки для екотуризму в Коста-Ріці

Культурний і екотуризм чудово розвивається на території Коста-Ріки, що вміщає дивовижні пам’ятки, національні парки, захмарні гори, заповідники і вулкани, загублені пляжі і могутні водоспади.

Вулкан Ареналь

Молодий вулкан Ареналь почав вивергатися тільки в 1968. Навколо нього б’ють гарячі ключі, і в них можна приймати ванни. Вдень з діючого вулкана йде дим, а вночі лава підриває нічну синь.

Вулкан Ірасу

Ірасу найвищий вулкан в Коста-Ріці. За його кратерах зараз спокійно гуляють, потряс тривожним величчю заспокоївся гіганта.

Річки Pacuare, Reventazon, Savegre

Найпотужніші гірські річки Pacuare, Reventazon, Savegre, які підходять для занять рафтингом. Важкі переправи під напором течії, звивисте русло з валунами — все це ставить дані річки в список самих складних для сплаву. Пропливаючи довгі водні маршрути, ви побачите бурхливе життя на берегах, рослинність і мешканців, що не можна так близько подивитися пішого туристу.

Національні парки, заповідники і водоспади Коста Ріки

Зоопарк Симона Болівара

Що стосується місцевої фауни, то побачити диких тварин, що мешкають в тутешніх лісах, можна в зоопарку імені Симона Болівара.

Археологічні екскурсії в Коста-Ріці

Якщо вам цікаво побувати на археологічній експедиції, то рекомендуємо відвідати розкопки в Кутрісе.

Потрібно пам’ятати, що природа Коста-Ріки — справжні джунглі, тому дотримуйтеся екологічних стежок і доступних вам маршрутів.

Справжнього відпочинку і пізнання вам!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: