Найкращий туристичний сайт

Куди поїхати в Україні: відпочинок влітку

Насправді для відпочинку в Україні влітку є німіли цікавих і різноманітних місць. Ви можете поїхати на море, в гори, в ліси біля озер або відправиться в пізнавальну поїздку по музеях і старовинних замках, подивитися дивовижні природні ландшафти країни.

Одеська область

Відпочинок на Чорному морі в Україні популярний протягом усього літа і оксамитового сезону. А Одеса поєднує в собі і пляжний і пізнавальний дозвілля. У місті безліч визначних пам’яток, красива архітектура і розвинена інфраструктура. А пляжна зона курорту розтягнулася аж на 30 кілометрів.

Для любителів позасмагати і поплавати — знамениті пляжі Одеси: Ланжерон, Відрада, Дельфін, Аркадія, Лузанівка і т. д. Причому кожен пляж має свої особливості і переваги, є платні і безкоштовні, дикі і облагороджені. Ціни на відпочинок варіюються від найнижчих до престижно високих.

Увечері також нудьгувати не доведеться. До ваших послуг нічні клуби, бари, ресторани і дискотеки.

Поруч з Одесою розташовано 3 великих лиману: Куяльницький, Хаджибейський та Сухий, де є не тільки пляжі. але і джерела мінеральних вод.

Вирішуючи куди поїхати в Україні на морі, не варто забувати і про безліч невеликих населених пунктів в Одеській області, таких як Затока, Кароліно-Бугаз, Іллічівськ, Південний і т. д. В таких містечках безліч баз відпочинку з котеджами у самого моря, приватних вілл і будиночків, міні-готелів, також є кілька престижних курортних комплексів.

Азовське море

Відпочинок на Азовському морі в Україні добре підійде тим, хто планує сімейний відпустку з дітьми. Тут пологі піщані пляжі, вода в особливо спекотні дні нагрівається до 28 градусів, м’який клімат і насичений корисними мікроелементами повітря.

Вибирати вам, де зупинитися — Генічеськ, Арабатська стрілка, Кирилівка, Бердянськ з Бердянської косою. Ну а готелі, приватні гостьові будинки та котеджні комплекси забезпечать вам комфортний відпочинок.

Бердянськ — один з найбільш затребуваних курортів. Він славиться чистими піщаними пляжами, мінеральними водами, а також грязями, які за своїми лікувальними властивостями прирівнюються до грязям Мертвого моря.

Карпати

Карпати — дивовижний край, це і красива природа, і багата оригінальна культура. Тут ви побачите безліч природних надбань: сурми і долини, швидкі ріки і цілющі джерела, найрізноманітніші озера, ліс із запашними ягодами, грибами і лікувальними травами. І це далеко не все, що обіцяє відпочинок влітку.

Карпати — це також і самобутня гуцульська культура, яку ви відведе в колоритних сільських хатах, численних музею і місцевих ремеслах, піснях і танцях. А Закарпатті ще й багате на історичні та архітектурні пам’ятки.

За останні готи туристична інфраструктура в Карпатах значно розвинулася. Ви зможете вибрати комфортабельний готель, базу відпочинку з басейном, будиночки зі зрубу карпатських смерек і т. д.

Шацькі озера: чисті води, хвойні ліси і рибалка

Ще один дивовижний край, куди можна поїхати в Україні влітку. Тут ви зможете і купуватися, і насолодиться зачаровує природою лісового краю. У Шацькому національному природному парку набереться 24 озера, а о. Світязь є найглибшим озером України.

Неймовірно чиста вода, помірна глибина і дивовижна природа залучаю сюди туристів не тільки з України, а й з Польщі, Білорусі, Росії та інших країн. Багато хто відзначає цілющі властивості лікувальних грязей Шацьких озер. А неймовірне розмаїття риб приваблює завзятих рибалок. Повірте, божественний смак місцевого копченого вугра вам не вдасться забути. Навколо Шацького національного природного парку розкинулася смуга хвойних лісів з ягодами і грибами.

Волинські озера — прекрасне місце для тихого і спокійного літнього відпочинку в Україні, на лоні озерної природи. До того ж проживання тут є навіть для обмеженого сімейного бюджету. Тут є кілька великих готелів, безліч приватних котеджів і гостьових будинків. а любителі відпочити «дикуном» можуть приїхати сюди з наметами.

Поділля

Плануючи відпочинок в Україні влітку, не варто недооцінювати і багате на річки Поділля. В історичні часи на території Поділля було море, навіть в наші дні сліди його донних утворень простежуються на схилах Бакотської затоки річки Дністер.

В останні роки особливим попитом у мандрівників користуються сплави по Дністру — активний екстремальний відпочинок для любителів пригод.

Поділля — це край не тільки з чарівною природою, а й багатою історією, від якої на тутешніх землях залишилося чимало унікальних пам’яток. Хотинська і Кам’янець-Подільська фортеці, Лядовскаій печерний монастир — яскраві приклади. Не менш цікавим є і Національний природний парк Подільські Товтри.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: