Найкращий туристичний сайт

Куди можна сходити в Астані влітку

Чи виникала у вас думка відвідати Астану під час запланованої відпустки? Багато хто скаже, що немає. Ймовірно, пустельний Казахстан не має на увазі культурного відпочинку з визначними пам’ятками, на які варто подивитися, але це не так.

Астана знайшла статус столиці Казахстану зовсім недавно, та й ніде правди діти, сам Казахстан зовсім недавно здобув незалежність. Тому керівництво країни кинула всі сили на створення певного іміджу. Спочатку це вилилося в будівництво ультрасучасних торгових центрів і хмарочосів. А потім міська влада кардинально переглянули архітектуру міста. Сьогодні все фінансування йде на будівництво унікальної культурної середовища, пам’яток і красивих споруд. Тепер туристу є куди сходити в Астані, причому з комфортом, адже нові готелі стоять ще напівпорожні, чекаючи напливу туристів.

Що подивитися в Астані: цікаві місця та пам’ятки

Вежа Байтерек

Перша поїздка повинна відбутися на вежу Байтерек — це візитна картка міста. Вежа-монумент висотою 105 метрів зверху прикрашена кулею діаметром в 22 метри. На Байтерек є 97 поверх, як символ здобуття містом статусу столиці в 97 році, на ньому розташовується оглядовий майданчик обладнана телескопами. Вид міста з висоти пташиного польоту — зачаровує. Особливі враження можна отримати вночі, дивлячись на зірки.

Палац розваг Жастар

Наступним пунктом екскурсії стане палац розваг Жастар. В унікальній будівлі, яке одночасно є історичною пам’яткою, є зоровий та спортивний зал.

Розважальний центр Думан

Але справжнім відкриттям для туристів стане розважальний центр Думан. У ньому є справжній океанаріум, звичайний і 5D-кінотеатр, дитяче містечко і театр аніматроніксов. В середині центру під куполом зібрані зменшені копії відомих пам’яток: Велика Китайська стіна, статуя Свободи і т. д.

Мечеть Нур-Астана

Обов’язково варто подивитися на мечеть Нур-Астана. Вона побудована недавно, але в архітектурних традиціях Сходу. Величезна білосніжна будівля з позолоченим куполом знаходиться на території етнопарку.

Етнопарк Карта Казахстану — Атамкен

Етнопарк «Карта Казахстану — Атамкен» розташований під відкритим небом. Це дивовижне місце, де сконцентровано час і простір.

Літній відпочинок в Астані воліють багато туристів, тому часто номери кращих готелів зайняті. Якщо Ви вирішите їхати в цей чудовий місто — бронюйте готелі заздалегідь.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: