Найкращий туристичний сайт

Кращі віденські кав’ярні, або де попити кави у Відні

Відень — це справжня столиця кави не тільки для всієї Європи, а й для всього світу. Тут знаходиться незліченну кількість прекрасних кав’ярень і багато іншого, пов’язане зі світом цього терпкого і напою, що бадьорить.

Чи варто нагадувати, що кавові традиції Відня з 2011 року включені ЮНЕСКО до списку нематеріальної культурної спадщини!

Alt Wien Kaffe — кафе і найменша фабрика по обжарке кави

У Відні знаходиться дуже багато кофеобжарочних фабрик. Наприклад, найменша фабрика по обжарке кави знаходиться зовсім неподалік від Нашмаркта. Якщо ви хочете спробувати справжній якісний кави, то обов’язково відвідайте Alt Wien Kaffe.

Тут кави щодня обсмажується прямо в магазині — невеликими партіями «всього лише» по 12 кілограм. Крім того, кожен раз після завершення обсмаження, кава сортується вручну — це стара і перевірена часом традиція.

Всього Alt Wien Kaffee пропонує своїм покупцям 14 різних сортів кави.

The Roast — обсмажування кави прямо в залі

Якщо ви хочете побачити як відбувається обсмажування кави для меланжу, то обов’язково відвідайте заклад The ​​Roast — традиційна піч для обсмажування кави тут коштує прямо посередині кафе.

Підприємство Naber і його кав’ярні

Віденське підприємство Naber вже в чотирьох поколіннях, ще з 1908 року, присвячує себе кавового ремеслу. На фабриці 21-го округу обсмажується тільки високогірна арабіка, в асортименті є чотири сорти біологічно чистого кави і різні композиції за бажанням.

Крім обсмаження, компанія Naber ще має два невеликих кафе з чудовим дизайном в стилі 50-х років, де будь-який бажаючий може придбати кави або ж оцінити його переваги прямо на місці.

Кавово-кондитерське підприємство Aida

Тричі на тиждень обсмажується кава, який продається в 26 магазинах кавово-кондитерського підприємства Aida. Ця компанія з 1958 року імпортує кавові зерна, які змішуються і обсмажуються в пропорціях, що тримаються в суворій таємниці.

Кава цієї фірми можна легко замовити через Інтернет або взяти додому в рожевій фірмовій упаковці. Якщо ви відразу хочете насолодитися смаком кави Aida, то відвідайте кав’ярню Kaffeefabrik.

Віденські еспрессомобілі

Крім численних кав’ярень у Відні можна підбадьоритися і насолодитися терпким смаком цього напою навіть в парку або будь-якому іншому громадському місці. Еспрессомобілі пропонують каву і супутні кондитерські товари практично біля будь-якого людного місця міста.

Саме з цією метою маленький автомобіль Vespa був перероблений в пересувний кавовий бар в ретро-стилі. Цей автомобільчик майже кожен день можна знайти біля найвідоміших і відвідуваних визначних пам’яток Відня.

Оскільки Відень вважається столицею кави, то зовсім не обов’язково йти в кав’ярню щоб випробувати цей напій. Більшість готелів Відня, надають можливість своїм клієнтам покуштувати найсмачніший віденська кава, не виходячи зі свого номера.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: