Найкращий туристичний сайт

Кращі ресторани Лондона: Топ-5

Для тих, хто збирається побувати в столиці Великобританії, тут викладено ТОП-5 кращих ресторанів Лондона, в яких обов’язково варто побувати будь-якому гурману і не тільки. Якщо ви хочете харчуватися по-справжньому цікаво і якісно, ​​але любите більш-менш класичні страви, для вас цей список також буде дуже корисний.

Ресторан Gordon Ramsay

На першому місці знаходиться ресторан Gordon Ramsay, який має у себе три зірки Мішлен. Той, хто розбирається в кухні, звичайно ж знає про те, що це означає і тому прекрасно представляє рівень цього закладу. Для тих, хто не дуже розбирається в кулінарних нагороди пояснимо: три зірки позначають те, що тут знаходиться виняткова за якістю й асортиментом кухня.

Звичайно, середній обід тут обійдеться близько 100 фунтів, але навіть при цьому в ресторан дуже важко пробитися. Без попередньої броні столика (зазвичай, за кілька днів) пообідати тут навряд чи вийде.

Ресторан The Square

Ресторан The Square має нагороду у вигляді двох зірок Мішлен. Вельми дорога французька кухня відмінно поєднується з шикарною винною картою, яка за змістом нагадує невелику брошуру. Крім цього, гурманів привертає зручне географічне розташування заклад і якість послуг, що надаються. Класичний інтер’єр припаде до смаку будь-якій людині: тут можна як провести ділову зустріч, так і замовити романтичну вечерю або влаштувати банкет на честь сімейного торжества.

Ресторан The River Cafe

Ресторан The River Cafe поки що має у себе лише одну зірку Мішлена. В основному тут подаються страви італійської кухні. Кожен день цей ресторан починає працювати з другої половини дня.

Головними родзинками місцевої кухні є омари, італійська паста і равіолі. В першу чергу, цей ресторан не має високих амбіцій, тому спеціалізується в основному на ситних обідах, але не на званих вечерях. Крім цього, приємним доповненням стане той факт, що столики, які знаходяться на літній терасі не бронюють, тому відвідати цей заклад є шанс у будь-якого простого людини.

Ресторан-кав’ярня The Wolseley

Цікавий і яскравий ресторан-кав’ярня The Wolseley відмінно зарекомендував себе серед жителів і гостей Лондона. Тут можна як вдало поснідати рано вранці, так і провести приємний сімейну вечерю.

Однак, найбільше людей тут знаходяться під час післяобіднього чаювання. Щоб відвідати цей заклад ввечері столик необхідно завчасно забронювати, бо від початкового задуму кав’ярні залишилися лише ранні сніданки, які не властиві іншим ресторанам.

Ресторан Nobu

Ресторан Nobu буде найкращим вибором для знайомства з японською кухнею в Лондоні. Сюди дуже часто приходять самі різні знаменитості. Наприклад, одним із засновників ресторану є Роберт Де Ніро. Приблизна ціна обіду коливається в районі 60 фунтів.

Якщо Ви хочете відвідати всі 5 закладів, то для зручного переміщення по місту краще забронювати готель за ближче до центру міста.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: