Найкращий туристичний сайт

Кращі пляжі в Одесі — переваги, як дістатися

Якщо ви їдете в Південну Пальміру, в тому числі, щоб і скупатися в морі, то ця інформація вам напевно стане в нагоді. Загальна протяжність пляжної зони міста становить 30 кілометрів. Причому всі пляжі Одеси різні

Пляж Ланжерон

Пляж «Ланжерон» — розташовується практично в самому центрі Одеси, біля парку Шевченка. Тут же поруч знаходиться дельфінарій «Немо» з однойменної готелем. Можна взяти напрокат шезлонг і з комфортом насолоджуватися сонячними ваннами.

Як дістатися: зупинка — кінцева «Парк ім. Шевченко », їхати трамваями № 5 і 28, тролейбусом № 3, маршрутками № 193, 203, 233.

При готелі Немо відкритий елітний пляжний комплекс NEMO Beach Club з басейнами, аква-баром, 4 ресторанами, а також джакузі на рівні неба. Постояльцям готелю надається необмежений доступ до комплексу.

Пляж Аркадія

«Аркадія» — це не просто пляж в Одесі, а цілий курорт. Тут і своя набережна, і магазини, і фонтани, і ресторани з клубами, і шикарні готелі. Нещодавно «Аркадія» пережила реконструкцію, чому не дуже порадувала одеситів. З колись зеленої курортної зони «Аркадія» перетворилася на щось кам’яне, але сучасне.

Тут же знаходяться клуби, які на слуху: ITAKA, IBIZA, BONO Beach Club (вони також мають свої пляжі).

Якщо ви їдете в Одесу виключно за нічним життям — вам в «Аркадію». Тут же найвищі ціни на прокат шезлонгів і інші зручності.

Як дістатися: зупинка — «Аркадія» (біля театру музкомедії), їхати трамваєм №5, тролейбусами № 5, 13, маршрутками №168, 198.

Отрада

Є ще пляж «Отрада» — він цікавий тим, що потрапити сюди можна не просто пішки, а по канатній дорозі від Французького бульвару. Поруч проходить Траса здоров’я, тому якщо ви втомитеся, то зможете покататися на електромобілі. Пляж доглянутий, чистий, лежаки недорогі.

Як дістатися: прямо на пляж ніякої транспорт не йде. До канатній дорозі можна під’їхати трамваєм №5.


Пляжі Великого Фонтану

Пляжі Одеси в курортному районі Великий Фонтан: «Рів’єра» (12-я станція), «Чайка» (10-я станція), «Курортний» (13-я станція) — тут знаходяться курортні готелі, пансіонати, намети з напоями, ходять торговці, пропонуючи пахлаву, насіння і пиво (яке дорожче від того, що продається в наметі в 30 метрах від вас).

Як дістатися:

— до пляжу «Рів’єра»: трамваєм № 18; маршрутними таксі № 115, 129, 168, 185, 198, 215, 223.

— до Чайки: трамваєм № 18 і маршруткпмі № 127, 191, 185, 215, 223. Зупинка — 10-а станція Великого Фонтану.

— до Курортного: трамваєм № 18 і маршрутками № 127, 191, 185, 191, 215, 223. Зупинка — 13-а станція Великого Фонтану.

Лузанівка

Пляж «Лузанівка» знаходиться недалеко від району «селище Котовського». Тут щодо тихий, розмірений пляжний відпочинок. Є намети і кафе, прогулянки на банані, дитячі гірки. І, звичайно, продавці, що пропонують курортні ласощі.

Як дістатися: зупинка — «Лузанівка», їхати трамваями № 7, маршрутками № 120, 145, 146, 190.

Золотий берег

«Золотий берег» — пляж на 16-ій станції Великого Фонтану. Знаходиться в 15 км від центру міста, тому сюди дуже люблять їздити самі одесити, так як приїжджі вважають за краще центральні пляжі і «Аркадію».

Як дістатися: зупинка — 16-а станція Великого Фонтану. Їхати трамваєм № 18 і маршрутками № 127, 185, 191, 215, 223.

Дельфін

Ну і треба відзначити пляж «Дельфін», який знаходиться на Французькому бульварі. Приїжджі люблять його за зручне розташування, безкоштовний вхід і чистий пісочок.

Причому до пляжу можна дістатися на платному підйомнику. Верхня частина його розташована в декількох хвилинах від Французького бульвару, а нижня на території санаторію Магнолія.

Як дістатися: зупинка «Шампанський провулок», їхати трамваєм № 5 по Французькому бульвару.

Якщо ви їдете на відпочинок з дитиною з метою оздоровлення на Чорному морі, то Одеса не зовсім те місце. Море тут не можна назвати чистим, та й дорога до пляжів займає час. Звичайно, можна розташуватися в пансіонатах на узбережжі, але тоді вам буде заважати музика і нічне життя міста.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: