Найкращий туристичний сайт

Кращі гірськолижні курорти Болгарії

Гірськолижні курорти Болгарії — це можливість чудово провести час з користю для здоров’я. Місць для зимового відпочинку в Болгарії багато, але особливою популярністю користуються курорти Банско, Боровець і Пампорово.

Банско

Гірськолижний курорт Банско — знаходиться біля підніжжя гірського масиву Пірін, з північно-східної його частини. Тут можна чудово провести час, катаючись на сноуборді або гірських лижах.

Цей лижний курорт — одне з найбільш швидко в країні. Незважаючи на свою молодість, він встиг полюбитися туристам, і все завдяки сучасним трасах для лижників і домашнього затишку комфортабельних готелів.

До послуг гостей такі зони, як «холф-пайп» і «фан-парк», основні траси яких надаються в розпорядження лижників. До слова, саме тут проводяться деякі етапи змагань з гірськолижних видів спорту.

Боровець

Гірськолижний курорт Боровець — найбільший і найдавніший в Болгарії, що розкинувся в сосновому лісі на північних схилах гір Ріла, знаходиться він біля підніжжя вершини Мусала, найвищої на півострові.

Цей лижний курорт з’явився ще в 19 столітті, тоді це була мисливська база болгарських царів. Сьогодні туристів тут приваблює безліч затишних комплексів, а також різноманітність трас різної складності для лижників будь-якої категорії — від початківців до майстрів.

Якщо раптом природа завередувала, і снігу немає, турбуватися не доведеться, адже тут встановлена ​​система штучного покриття, завдяки чому кататися можна цілодобово в будь-який час року.

Пампорово

Гірськолижний курорт Пампорово розташований в 260 км від Софії і в 85 км від Пловдива, в місці, яке відоме самобутніми фольклорними традиціями. Для відпочинку біатлоністів і гірськолижників тут створені всі зручності: кращі траси і різноманітність послуг для розваги.

До речі, саме тут добре напрацьовувати навички катання на гірських лижах, адже тут розташована одна з найкращих шкіл для новачків в цьому виді спорту.

На курорті Пампорово добре проведуть час і сімейні пари з дітьми, і все завдяки тихій і спокійній обстановці навколо.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: