Найкращий туристичний сайт

Карлові Вари для гурманів: ресторани і кафе

Карлові Вари — популярний курорт Чехії, який славиться мінеральними джерелами. Сюди з’їжджаються не тільки для того, щоб поправити своє здоров’я. Іменитий місто радує гурманів, які люблять покуштувати вишукані страви. Прихильників гастрономічного туризму на курорті чекають найрізноманітніші ресторани і кафе, де подають страви різних кухонь світу.

Розглянь найбільш популярні з них:

Ресторан Quisisana Palace

Багато ресторанів знаходяться прямо при готельних комплексах. Ще на етапі резервування готелю можна звернути увагу і на рівень сервісу, і на наявність ресторану. Quisisana Palace — один з п’ятизіркових готелів, де можна буде прямо в ресторані скуштувати вишукані страви. Цей готель входить в асоціацію кращих готелів світу, а розташовується всього в 300 метрах від знаменитої на весь світ спа-колонади. Є в готелі і бар, кафе, де за запитом постояльця подають дієтичні страви на будь-який смак.

У Франка

Нехай і скромне, але дуже популярне кафе. Це місце є найбільш відвідуваним в місті. А секрет криється не тільки в доступних цінах, але також і в великому меню. У меню можна знайти перші і другі страви італійської кухні. Гості зможуть насолодитися одним з численних салатів або замовити для себе соковите м’ясне блюдо, а запити це все келихом смачного вина.

Pupp

Ще один ресторан, який розмістився в будівлі розкішного готелю. Тут на вибір подадуть розкішні прохолодні і алкогольні напої. Частина столиків розміщено всередині будівлі, а влітку відкривається тераса, де гості зможуть зустріти захід у компанії друзів і близьких, а також вишуканих страв.

Elefant

Гарячі страви покуштувати пропонує невеликий ресторанчик, який вразить різноманітним меню і розкішною обстановкою залу. Не тільки туристи, а й місцеві жителі облюбували це місце. Щоб потрапити в кафе, потрібно резервувати столики заздалегідь.

Mix

Це бюджетне кафе зі скромними цінами і приємним інтер’єром. Після насиченого екскурсіями дня багато туристів забігають на чашку ароматної кави в кафе. Тут же пропонуються і смачні перші і другі страви, тому гості ніколи не залишаться голодними.

Chebsky Dvur

Тут подадуть всі найпопулярніші і смачні страви національної кухні. Якщо є бажання привезти з відпустки і море нової інформації, і приємні спогади і парочку рецептів, можна відправитися в Chebsky Dvur. Цікаве оформлення стін дерев’яними панелями, вирізками з газет і опудалами птахів нікого не залишать байдужим.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: