Найкращий туристичний сайт

Канкун: чудові пляжі Мексики

Канкун — великий курортне місто на півострові Юкотан. За відвідування туристами його можна порівняти з Мехіко. Пляжі Канкуна так і ваблять мандрівників.

Популярність пляжів Канкуна

Головним постачальником відпочиваючих в усі часи були Штати. Вирвавшись в довгоочікувану відпустку, вгодовані грінго прилітали в сусідню Мексику і вальяжно походжали по прибережним вулицях Канкуна в білих капелюхах і фотоапаратами на шиї. Незабаром українські та російські туристи, імовірно, посунуть американців з їх улюбленого курорту. Вже є чартерні рейси на Канкун прямо з Росії, а значить, монополія американців буде порушена.

Інфраструктура і розваги

На пляжах Канкуна знаходяться сотні готелів, нічних клубів, ресторанів і барів. Цілодобово не замовкає музика на великих all-inclusive «Резорт». А для сімейного відпочинку є аніматори, які зможуть зайняти ваших дітей різноманітними конкурсами.

Зрозуміло, «наш» турист більше звичний до Середземного моря, але Карибський басейн нітрохи не гірше. Тут представлений відпочинок на будь-який смак: кайтінг, рибалка, снорклінг, дайвінг і серфінг. Води багаті рибою, так що є зловити шанс абсолютно будь-якого морського мешканця — від баракуди до Марлін.

Огляд пляжів Канкуна

Ще на підльоті до Канкуна можна виглянути в ілюмінатор і зрозуміти, що візуально курорт схожий піщану косу у вигляді сімки. Ця 25-й кілометрова пляжна зона усипана готелями для відпочиваючих. Поруч з кожним готелем чітко видно блакитне пляма басейну.

Сімейні пляжі

Вгорі «сімки» самі сімейні пляжі — Лангоста, Лінда, Тортуга і Караколь. Їх відрізняє хороший пологий спуск у воду, м’який і чистий пісок.

Північні пляжі для серфінгістів

З півночі смуги місця відпочинку для активних людей, які люблять серфінг. Тут знаходяться пляжі Дельфін, Гавіота і дель-Рей, які омиваються Карибським морем. Атлантика приносить на північну частину курорту шторми і великі хвилі, ідеальне місце для катання на дошці. Спеціально для безпеки на північних пляжах постійно чергують рятувальники.

Рай для шопперов і кулінарних туристів

А всередині «сімки» можна знайти лагуну Нічупте: тут рай для любителів магазинів і ресторанів.

Острів Косумель — одне з кращих місць для дайвінгу в Мексиці

Найкрасивіші корали можна подивитися в районі острова Косумель, який знаходиться в 60 кілометрах від Канкуна. Не випадково це включено до п’ятірки найкращих місць для дайвінгу.

Острів женьщін і еко-парк Шкарет

Прогулятися по джунглях можна на Острові Жінок, а дивитися на руїни найдавнішої цивілізації майя слід в екологічному парку Шкарет. Щовечора для туристів влаштовуються барвисті шоу, а також виступом незвичайних тварин.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: