Найкращий туристичний сайт

Храми Гамбурга: пишність, що прагне в небо

Гамбург — один з найстаріших, багатих і неймовірно красивих міст Німеччини. Він є одночасно і великим морським, і річковим портом, завдяки чому має величезне значення для країни. Його довга і цікава історія, відображена в прекрасних будинках і звивистих вулицях, приваблює відвідувачів з усіх кінців земної кулі. І, незважаючи на факт, що під час руйнівної Другої світової війни безліч його старовинних будівель було зруйновано, це чудове місто все ж відродився, зберігши при цьому свій неповторний шарм, привабливість і витонченість.

За століття існування Гамбурга в ньому було побудовано багато дивно красивих храмів, і деякі з них чудово збереглися донині. Цим церквам, гордо підноситься над іншими будівлями і таїть в собі велич минулих століть, варто приділити особливу увагу.

Собор Святого Петра

Один з найвидатніших гамбурзьких храмів — собор Святого Петра (Petrikirche), який вперше згадується в літописі кінця ХІІ століття. Він зручно розташований в центрі міста, і знайти його зовсім не складно — висока загострена вежа видно навіть на значній відстані. Свій характерний готичний стиль храм остаточно знайшов в XIV столітті, після перебудови. Сьогодні в башті розміщена одна з кращих закритих оглядових майданчиків, з якої відкривається захоплюючий вид на прекрасне місто.

Поблизу собору, в зеленій парковій зоні, розташований чудовий п’ятизірковий готель Park Hyatt Hamburg, який надає своїм гостям комфортний відпочинок і висококласне обслуговування. За півкілометра від Petrikirche також знаходиться елегантний готель Kronprinz в стриманому класичному стилі. У ньому можна зняти хороші номери по помірно низькими цінами, скористатися безкоштовним Wi-Fi і поснідати смачними стравами за «шведським столом».

Церква Святого Якова

Ще один відомий храм Гамбурга — церква Святого Якова, що викликає непідробне захоплення своєю витонченою архітектурою і вражаюча бароковим органом, на якому грали найвідоміші музиканти і композитори. Цей орган — найбільший в Європі, він складається з майже 4 тисяч труб, 4 мінлива і цілих 60 регістрів! Інструмент досі знаходиться у відмінному робочому стані — час від часу відвідувача храму можуть послухати короткий концерт величної і надихає органної музики. У вежі, на висоті близько 80 метрів, зараз знаходиться маленьке кафе, яке працює з травня по середину жовтня.

Церква Святого Михайла

Кожному туристу, який приїхав до Гамбурга, варто поглянути на вражаючу своєю розкішшю і красою церква Святого Михайла, зведену в змішаному стилі класицизму і бароко. Силует її дзвіниці давно став невід’ємною частиною кращих панорам міста. Покриті золотом годинник, розташований на цій дзвіниці, є найбільшими в Німеччині, а кожна їх стрілка важить більше ста кілограмів.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: