Найкращий туристичний сайт

Гора Байюнь в Гуанчжоу

Гора Байюнь, що на північ від Гуанчжоу (всього в 7,5 км), вже давно відома туристам, потік яких не вичерпується. Багато правителів і інші впливові особи здійснювали на неї паломництво ще за часів Воюючих царств, а було це з 476 по 221 роки до н. е. У періоди династій Цзінь, а також Тан, кількість бажаючих тільки росло, адже з її вищої точки відкривається незабутній вид.

Краса гори Біле Хмара Гуанчжоу

У дослівному перекладі Байюнь значить «Біла хмара». Таке поетичну назву вона отримала за свою особливість — після дощу, коли хмари на небі зникають, а також ранньою весною її вершина завжди втрачається в хмарах. Ця гора має біля основи 4 км, зі сходу на захід, а також 7 км, з півночі і на південь. Всього в небо дивляться близько 30 вершин, розташованих на площі в 28 км. Найвища досягає позначки в 382 м, що над дельтою Перлової річки (Чжуцзян).

Сьогодні гора Байюньшань являє собою величезну паркову зону, поділену на 7 територіальних одиниць, в межах яких дозволено гуляти туристам. До нас дійшли лише кілька пам’ятних місць на горі, хоча раніше їх було набагато більше. Не дарма «Вітер, шелестить в кронах сосен з гори Байюнь» ставився до «Восьми пам’яток Гуанчжоу». Деякі з місцевих визначних пам’яток найбільші в Піднебесній:

1. Парк Юнтао;

2. Пташник в Долині Мінчун — найбільший в Китаї;

3. Скульптурний парк Гуанчжоу — найбільший тематичний парк.

Як дістатися до гори Байюньшань

Доїхати до Байюнь можна на автобусі, але для тих, хто цінує пейзажі і враження, рекомендується скористатися канатною дорогою, що розкинулася на протязі 1 672 метрів. З найвищої точки можна побачити навіть околиці міста Гуанчжоу, причому ця краса нічим не поступається знаменитим австрійським канатними дорогами. Але така кількість зелені — не просто природна робота. Це ще й штучні насадження, що забезпечують Гуанчжоу чистим повітрям.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: