Найкращий туристичний сайт

Головні пам’ятки Нью-Йорка

Нью-Йорк — це неймовірно великий американський мегаполіс, розташований біля Атлантичного океану. Це місто контрастів, місто хмарочосів, місто мрії і необмежених можливостей, невтомний і динамічний місто, де життя кипить цілодобово, де розкіш сусідить з бідністю, де найкраще можна доторкнутися до справжньої Америці. І сьогодні ми з вами вивчимо основні визначні пам’ятки Нью-Йорка

Хмарочоси Манхеттена — візитка Нью-Йорка

Найвищий і знаменитий хмарочос в місті — Емпайр-стейт-білдінг. Складається він з 108 поверхів. Будівля виконана в елегантному стилі ар-деко. Щорічно тут проводять змагання з найбільш швидкого підйому по +1576 сходах.

Рокфеллер-центр

Цей центр побудували ще в 30-і роки 20 століття. Він складається з 19 висотних об’єктів, де розміщені штаб-квартири різних корпорацій. Взимку ж серйозну атмосферу бізнес-центру розряджає найпопулярніший каток в мегаполісі. Тут же кожен рік варто і головна міська ялинка.

Статуя Свободи

На невеликому острові, який знаходиться біля входу в бухту, є всесвітньо відоме спорудження — Статуя Свободи. Її висота — 46 м. На статуї викарбовано напис, що зустрічає кораблі: «Віддайте мені свою втому, бідність і дихаєте вільно». В руках «леді ​​в короні» — Декларація про незалежність, а біля її ніг — розірвані кайдани.

Ця пам’ятка з’явилася в 1886 і була приурочена до сторіччя американської незалежності. А будували її у Франції аж десять років. У 1924 році Статуя Свободи набула офіційного статусу національного пам’ятника, а в 1986 році її капітально відреставрували.

Сходами можна піднятися на саму «голову» пам’ятника, де відкрито прекрасний огляд на гавань Нью-Йорка.

Центральний парк

Центральний парк — це зелений острівець галасливого і багатолюдного мегаполісу. Тут місцеві жителі із задоволенням спілкуються, відпочивають і насолоджуються природою.

Відвідувачі парку, а це сім’ї з дітьми, закохані або просто друзі, влаштовують пікніки, грають в баскетбол і бадмінтон, катаються на човнах або верхи, запускають повітряних зміїв або просто розслабляються, лежачи прямо на зеленій траві.

В Central Park також регулярно організовують концерти. До всього іншого в парку є 2 льодових катка, що влітку використовують в якості басейнів. Також центральний парк славиться своїм відкритим амфітеатром і зоопарком.

Парк є улюбленим місцем і орнітологів. Адже сюди прилітає чверть всіх видів птахів, які живуть в Америці.

Таймс Сквер

Свою назву ця площа отримала через американської газети «Нью-Йорк таймс», головний офіс якої і розташований тут. Сьогодні це центр театрального життя міста і місце, яке користується надзвичайною популярністю серед жителів і гостей Нью-Йорка.

Вечорами на Таймс-Сквер завжди панує святкова атмосфера завдяки запаленою ілюмінації з тисяч вогнів. Також площа вважається найяскравішим орієнтиром міста, оскільки всі власники нерухомості повинні виставляти тут барвисті рекламні щити. Завдяки цьому Таймс-Сквер з ділового центру перетворився в царство бродвейських шоу і неонових вогнів.

П’ята авеню

Це головний проспект в Нью-Йорку і одна з найдорожчих, відомих вулиць по всьому світу. Адже тут знаходиться велика кількість ексклюзивних бутиків (Saks, Tiffani і т. д.), приватних апартаментів мільйонерів і музеїв.

На П’ятій авеню можна насолоджуватися не тільки блиском і розкішшю Америки, а й ознайомитися з головними символами міста: Рокфеллер-центром, Собором Святого Патрика, Емпайр-стейт-білдінг і вежею Trump Tower.

Морський порт

Це історичний квартал Манхеттена, який складається з берегової лінії, пірсів, історичних пам’яток, розважальних місць і торгового центру. Тут встановлено пам’ятник Титаніку, який має вигляд маяка.

Бруклінський міст

В Америці це один з найбільш старих висять мостів, довжина якого дорівнює 1825 метрам. Він тягнеться над Іст-Рівер і об’єднує дві частини Нью-Йорка — Манхеттен і Бруклін.

А будували цей міст 13 років, почавши в 1870 році. Коли відбулося його урочисте відкриття, то в Нью-Йорку був оголошений вихідний, щоб всі жителі мегаполісу змогли побувати на найбільшому підвісному мості в світі.

Але через деякий час по місту «поповзли» чутки про те, що конструкція споруди ненадійна. Щоб довести жителям Нью-Йорка зворотне, місцевій владі довелося провести по мосту 21 слона. Після цього сумнівів в міцності такого значного перевалу через річку вже ні у кого не виникло.

Якщо ж ви хочете на власні очі побачити всі ці дивовижні пам’ятки, обов’язково вирушайте в Нью-Йорк! І заздалегідь подбайте про замовлення комфортного готельного номера. А здійснити бронювання можна тут.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: