Найкращий туристичний сайт

Франкфурт: справжня краса Німеччини

Франкфурт на Майні — місто, в якому за «дверима» сучасності дбайливо зберігається багатовікова німецька історія. Незважаючи на те, що Франкфурт — найбільший і найсучасніший центр бізнесу і фінансів, тут розташовані відомі на весь світ архітектурні пам’ятники, музеї та галереї.

Набережна річки Майн містить достаток музеїв і галерей Франкфурта. Найбільшу історичну цінність представляє Центральний художній музей. Тут знаходяться кращі роботи відомих світових живописців останнього тисячоліття. Зараз відкрився новий підземний корпус музею, де зібрані роботи післявоєнних діячів мистецтва (Й. Бойса, Г. Ріхтера і ін.). Також тут знаходиться центральна картинна галерея і знаменитий інститут Штеделя.

Неподалік від Центрального музею розташована будівля найсучаснішого дизайну, в якому Ви знайдете Музей Кіно і Музей Архітектури. У Музеї Кіно можна отримати багато цікавих вражень. Тут Ви дізнаєтеся, як виглядали перші фото — і кінокамери, роботи відомих кінорежисерів. Але, головною особливістю екскурсії в Музей Кіно є те, що відвідувачам дозволяють торкатися і навіть працювати з експонатами.

Якщо Ви раптом захочете дізнатися цікаві подробиці про вікову історію ремесел і прикладного мистецтва, Вас з радістю зустрінуть в МАК (Музеї декоративно-прикладного мистецтва), заснованому Р. Мейером. У декількох метрах від МАК знаходиться Музей сучасного мистецтва Ханса Холляйн, знаменитий своїми епатажними експонатами. Також, обов’язково зверніть увагу на один з найвідоміших в Європі виставкових залів — зал мистецтва «Ширн», де постійно проходять тимчасові виставки. Можна відзначити і внесок приватних діячів мистецтва — власників приватних галерей і виставок. І навіть станція метро в цьому районі перетворилася в виставковий зал в рамках проекту «Територія кордонів» (взаємодія сучасного мистецтва з древнім).

Франкфурт — місто великих діячів мистецтва. Йоганн Вольфганг фон Гете — знаменитий культурний діяч того часу, народився у Франкфурті-на-Майні. Його творчість відомо і любимо на всій земній кулі.

Франкфурт — це унікальний «мікс» стародавнього і сучасного мистецтва. Якщо Ви станете учасником екскурсії по місту, крім сучасних пам’яток, обов’язково відвідайте музей великого Гете і легендарний ресторан «Гербермюле», завсідниками якого були і Гете і Генріх Гофман, автор відомої книги «Штруввельпетер» і багато інших «зоряні люди» того часу. Це старовинне заклад славиться на весь світ своїм неповторним яблучним вином і вишуканою кухнею.

У Франкфурті відкритий цілий музей, присвячений роботам Гофмана, де зібрані і картини і книги цього культурного діяча. Будучи лікарем за освітою, Г. Гофман вів активний культурно-просвітницький спосіб життя. Будівля музею розташована в одному з найпрестижніших районів Франкфурта — Вест енді.

Не менш цінним для мистецтва є і Єврейський музей, розташований у палаці Ротшильд. Його експонати дуже впливають на формування сучасного уявлення про єврейську культуру. Філія музею розташований в колишньому гетто.

Якщо жадайте легких емоцій, відвідайте Музей карикатур і скетчів, де зібрані роботи відомих німецьких та світових авторів коміксів.

Навіть в діловій фінансової частини міста присутня повага і любов до мистецтва. Практично кожен солідний банк бізнес-частини Франкфурта (європейський район хмарочосів) має свої галереї та виставкові зали. Серед інших, можна відзначити колекції Комерцбанку, Дойче-банку, DZ-банку та інші. Також колекції картин можна зустріти в багатьох готелях Франкфурта. Об’єднання сучасних хмарочосів з культурним і історичним минулим — це і є ключова риса характеру цього красивого міста.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: