Найкращий туристичний сайт

Флоренція — батьківщина періоду Відродження

Флоренцію по праву називають колискою Відродження. Тут залишилися вдома Макіавеллі, Медічі, Данте і Мікеланджело. Дехто припускає, що зародження Флоренції відбулося приблизно в 200 році до нашої ери. Це місто етрусків через майже тисячу років відчув на собі варварські набіги і ломбардцкую окупацію. У сьомому столітті місто увійшло у Франко-Каролінського імперію. А з 1865-го по 1871-й Флоренція стала столицею Італії. Зараз Флоренція — це найголовніший в Тоскані місто.

Галерея Уффіці у Флоренції

Галерея під назвою Уффіці є однією з найбільших галерей світу. Ця картинна галерея розташовується в палаці під назвою Уффіці, який був побудований в 1560-1574 роках на замовлення правителя Казімії Першого Медічі. Автором проекту був архітектор Вазарі.

Зараз в галереї найбільше тосканської живопису 13-14 століть, німецької живопису, представленої Кранаха, Гольбеем і Дюрером, а також голландського живопису 15-17 століть. Це Рубенс і Рембрандт.

Але особливо галерея пишається всесвітньо відомими творами таких італійських майстрів, як Фра Анджело, Леонардо да Вінчі, Джотто, Мікеланджело, Рафаель, Веронезе, Караваджо, Тьєполо і Тіціан.

Баптистерій Сан-Джованні

Флорентійський баптистерій був побудований в далекому восьмому столітті в стилі романизма. Ця будівля є мало не найстарішим у всій Флоренції. Його знають завдяки позолоченим бронзовим дверей, авторство яких належить Лоренцо Гіберті. Достеменно відомо, що в баптистерии Сан-Джовані колись хрестили самого Данте.

У будівлі Музею Собору зібрані шедеври з Собору, дзвіниці і баптистерія. Крім них там є демонстраційні пристосування, які використовував Брунеллески під час будівництва купола. Також там зберігається і його посмертна маска. Найцікавіший експонат — це «Пієта», автором якої був Мікеланджело. Вона не була закінчена.

Базиліка Санта-Марія-Новела

Храм Санта-Марія-Новела, побудований в 13-м столітті є флорентійської базою ордена домініканців. За збереженим вівтарем видно фрески руки Гірландайо, якому допомагав його юний учень Мікеланджело. По сусідству є монастир, в якому зберігаються знамениті фрески Флоренції.

Храм Санта Кроче

Храм Санта Кроче почали будувати в 1294-м, а дзвіниця і фасад були закінчені тільки в 19-му столітті. Пол вимостили майже трьома сотнями могильних каменів, чимало яких залишилося і в стінах будівлі. Поруч з південною стіною стоїть гробниця Мікеланджело і порожня гробниця, присвячена Данте. Його справжнє поховання знаходиться в Равенні.

Через реформ, які були проведені в 1786-му році, у Флоренції була скасована смертна кара. Це був перший подібний випадок. Як не дивно в Тоскані є безліч музейних експонатів, які використовувалися для різних тортур.

На італійській мові, яким він був, більше ніде на Апеннінському півострові не говорять. Але ось у Флоренції вчиться багато студентів, які займаються саме італійським.

До слова, відпочивати в Італії найкраще в травні, червні, вересні та жовтні. Саме в ці місяці більшість номерів готелів Флоренції зайняті.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: