Найкращий туристичний сайт

Emirates Palace в Абу-Дабі — найдорожчий готель світу

Емірейтс Палас — «золотий» готель прямо посеред пустелі. Будівництвом цього розкішного готелю займалися три роки, і обійшовся він в три мільярди доларів. Казкове будівля з екстер’єром традиційної арабської архітектури в даний час належить уряду Абу-Дабі, а керує будинком королів компанія Kempinski.

Історія готелю

Готель Emirates Palace — проект архітектора Джона Еліота Риба, людини, який є справжнім фахівцем в розкішних готелях. Палац був замовлений президентом ОАЕ, і спочатку, планувалося, що він стане державним конференц-залом. Згодом його вирішили розширити і перетворити на справжній готель.

Особливості та інфраструктура

Весь комплекс Emirates Palace Hotel зайняв територію в мільйон квадратних кілометрів. У палацу є особистий пляж протяжністю в 1300 метрів, вертолітний майданчик і пристань для яхт. Інтер’єр готелю вражає не менше його розмірів. Відомо, що зали Емірейтс прикрашають 1 002 кришталеві люстри роботи Сваровскі, найбільша з них важить майже 2,5 тонни.

В готелі є 394 номери й апартаменти площею від 55 до 680 кв. м. пожити в яких можна за непристойно скромні суми, що варіюються від 625 до 13 000 доларів.

Що цікавого в готелі?

В оформленні номерів готелю Emirates Palace використовується мармур і золото, які доставлені з тринадцяти країн світу. Вбудоване освітлення практично непомітно, воно влаштоване таким чином, що вас з усіх боків оточує м’яке світло. На підлогах постелено шовкові килими.

У серці палацу під великим золотим куполом розташовується великий мармуровий зал з балконами. На самому верхньому поверсі знаходяться люкси для королівських осіб. Трохи нижче апартаменти для високопоставлених гостей і глав держав. У цих люксах зупинялася Ангела Меркель і Тоні Блер.

Емірейтс оточують чудові сади площею в 100 гектар між якими сховалися два басейни, тенісні корти, справжнє футбольне поле, спа-центр і фітнес для любителів спорту.

Найвищий рівень сервісу

За таким величезним господарством кожен день доглядають приблизно 1200 чоловік — персонал готелю. Вони були відібрані на роботу з 58 різних країн. Пляжний сервіс для відпочиваючих навіть включає людини в чиї обов’язки ходить протирати окуляри від солоних бризок моря. Навіть якщо готель повністю заповнений відвідувачами, обслуговуючого персоналу буде майже в шість разів більше.

За весь час існування готель Emirates Palace вже визнана кращим спа-центром Абу-Дабі і отримала сім міжнародних премій в області туристичного бізнесу.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: