Найкращий туристичний сайт

Елітний відпочинок в Нуса-Дуа

Нуса-Дуа — це елітний туристичний район, острова Балі. Курорт відомий своїми блискучими доглянутими тропічними садами і золотими пляжами з дрібним піском. Місто розташоване в південній частині острова. Назва в перекладі означає — «два острови».

Готелів в Нуса-Дуа дуже багато, але так як курорт користується популярністю, номери краще бронювати заздалегідь. Для всіх готелів характерні великі території, власні басейни, ресторани, корти для тенісу. У будь-якому готелі гостю нададуть спорядження для спорту на воді.

Курорт просто ідеальний для любителів пасивного відпочинку. Тут можна поніжитися на пляжі під променями сонця і поплавати в теплих хвилях Індійського океану. Острів Балі підходить для тих, хто хоче відпочити від важких буднів і по-справжньому насолодитися сонцем і морем.

Як і Кута, Нуса-Дуа підійде тим, хто любить займатися вінд-серфінгом. Головний центр з серфінгу знаходиться в готелі Хілтон. Обов’язково відвідайте цей центр, якщо ви віддаєте перевагу водні види спорту. Однак якщо ви відправляєтеся саме з цією метою на острів Балі, то варто знати, що відмінний час для цього виду спорту з вересня по березень. Варто пам’ятати, що для цих місць характерні відливи, тобто час, коли море відступає від берега на кілька сотень метрів.

Нуса-Дуа також відомий таким популярним видом спорту, як гольф. Тут знаходиться відомий Клуб Гольфа острова Балі. Він має три зонами з вісімнадцятьма лунками. Тут можна взяти уроки гольфу у фахівців. Багато хто мріє освоїти відпочинку щось нове. Гольф, як аристократичний вид спорту, підійде ідеально.

На території курорту також розташовується шикарний супермаркет Галерея, який має свій відділ duty-free, що пропонує найрізноманітніші товари. У Нуса-Дуа щовечора влаштовуються національні танці біля ресторанів. Кожен готель пропонує щоденні автобуси, які курсують між торговим центром Галерея і готелями, автобуси ходять 23:00.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: