Найкращий туристичний сайт

Екскурсії в Абу-Дабі, або як краще оглянути місто

Абу-Дабі — найбільша спадкова монархія в ОАЕ. Місто з аналогічною назвою — культурний центр емірату, який просто насичений численними пам’ятками. Для туристів тур в Арабські Емірати не тільки спосіб відпочити на пляжі, але ще і оцінити знамениті місця стародавньої культури.

Місто Абу-Дабі за своєю красою не поступається Дубаю, посеред Аравійського півострова — царство скла і бетону. Тут і там височать величні хмарочоси, а серед них коштують не менш вражаючі мечеті, зберегли архітектуру стародавнього Сходу.

Автобусний маршрут і водні прогулянки

Для екскурсій в Абу-Дабі передбачений зручний автобусний маршрут, захоплюючий всі відомі пам’ятки. На прохання бажаючих можна зробити зупинку на жвавій набережній Corniche, а потім пересісти на швидкісну моторний човен або катамаран. Пролітаючи на великій швидкості над водною гладдю, можна повністю обійти острів, на якому стоїть місто Абу-Дабі. Під час водної прогулянки видно найцікавіші місця, приховані для простих городян.

Нічні прогулянки по Абу-Дабі

Максимальні враження від казкового вигляду можна отримати тільки вночі. Спеціально для любителів нічних екскурсій в Абу-Дабі передбачений круїз на арабському човні Доу, де для гостей судна накривають вечерю при свічках. Вам залишається насолоджуватися чудовою кухнею і вражаючої ілюмінацією вогнів міста.

Вертолітний екскурсія

Любителям екстремального відпочинку обов’язково сподобається вертолітний екскурсія по Абу-Дабі, яка починається з злітної площадки біля торгового центру Marina Mall.

Сафарі

Всім хто втомився від Манхеттена Близького Сходу, радимо відправитися на сафарі. Абу-Дабі оточений безкрайніми пустелями, які користуються великою популярністю у всіх туристів. Поїздка відбувається на потужних джипах або верблюдах, з обов’язковою ночівлею біля багаття і барбекю для стомлених закордонних гостей. Фанатам історичних місць буде цікаво вивчити стародавнє поселення Аль-Айн.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: