Найкращий туристичний сайт

Екскурсії по музеях Берна

У кожному місті існують пам’ятні місця і музеї, присвячені розвитку краю. У Берні теж є цікаві місця і музеї, які не обходять стороною туристи. Допитливі мандрівники намагаються селитися біля історичних місць, щоб провести свій час максимально ефективно.

Історичні музеї Берна

Historisches Museum Bern and Einstein Museum — історичний музей, який розташувався в старовинній будівлі 1894 року побудови. Тут проходять різні виставки.

Щоб познайомитися з історією становлення та розвитку міста, потрібно відправитися на місця давніх стоянок або пройтися по старовинних вуличках міста, які заставлені скульптурами стародавніх майстрів.

Вражаючі твори ісламського мистецтва запропоновані в музеї. Тут можна долучитися до прекрасного, подивившись гобелени ручної роботи, що відносяться до 18 і 19 століть.

Виставка мистецтв

Експресіонізм, кубізм, сюрреалізм, імпресіонізм — всі ці напрямки в живописі представлені в Музеї мистецтв. Вхід в святая святих художників і цінителів прекрасного охороняють і прикрашають статую Живопису, Містобудування та Архітектури. У стінах музею пропонуються унікальні роботи, які стосуються 14-21 століть. Зали заставлені роботами іменитих художників різних століть: Пікассо і Матісса, Брака та Курбе, Шагала і Ходлера, Кандинського та Модільяні. Зали прикрашають не тільки полотна живописців, але й статую, фотографії, скульптури.

Kunsthalle Bern — Виставковий зал порадує мандрівників новими виставками мистецтва Європи і Швейцарії. Тут постійно проводяться конференції та різні семінари, де новоявлені таланти можуть посперечатися про тенденції розвитку сучасного мистецтва.

Центр імені знаменитого художника, Поля Клея, який народився і творив в Берні став предметом гордості городян. Тут постійно проводяться виставки, де можна побачити малюнки і картини, скульптури і акварелі. Тут же зібрано найбільшу колекцію творів Поля Клея.

Музеї природи

Швейцарія завжди була мальовничій країною. Щоб в цьому переконатися, не потрібно створювати машину часу. Досить відвідати музеї природи в Берні.

Schweizarisches Alpines Museum — Швейцарський альпійський музей за допомогою що зберігаються в ньому експонатів повідає всім, яка була флора і фауна в країні в далекому минулому і сьогоденні. Тут же відкрито виставку, яка повідає гостям про героїчну працю гірських рятувальників, а також продемонструє всім бажаючим рятувальну техніку та спеціальне спорядження.

Naturhistorisches Museum der Burgergemeinde Bern — це Музей природознавства, розташовані в Берні. Тут завжди багато людей, які хочуть поглянути на одну з найзначніших колекцій метеоритів, а також величезну діораму американської та європейської культур. Нікого не залишає байдужим опудало сенбернара Баррі, який допоміг свого часу дістати зі снігового полону 40 чоловік!

Музей Ейнштейна

Для огляду Музею Ейнштейна в стилі модерн можна забронювати поруч готель Sorell Ador. Вибравши один з 52 номерів, можна розраховувати на зручне ліжко, власний душ, міні-бар, телевізор та інші блага. Унікальність готелю не тільки в невисокій вартості номерів, але і розташування. Саме звідси найпростіше дістатися до Музею, який обвішаний дзеркалами і химерно, але продумано влаштований.

Буде цікаво в цьому місці дорослим, які в дитинстві захоплювалися конструкторами і головоломками. Тут же обов’язково варто заглянути в щоденник вченого, який і до цього дня зберігає жирну двійку з літератури, яку колись дістав Ейнштейн.

Фото: lfymetro

Інші музеї Берна

Schweizarische Schuetzenmuseum — Музей стрільців завжди зможе здивувати гостей трофейною зброєю. Деякі експонати колись «брали участь» в Олімпіадах і змогли принести Швейцарії заслужену перемогу. У цьому місці зберігається срібний кубок короля Вільгельма Третього і срібний з позолотою кубок імператора Німеччини Вільгельма Другого.

Museum fur Kommukation — Музей комунікації — місце, де під одним дахом зібрані всі засоби зв’язку, якими коли-небудь між людьми здійснювалася зв’язок. Тут же функціонує санаторій, де проходять курс лікування люди, хворі комп’ютерною залежністю.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: