Найкращий туристичний сайт

Единбурзький замок — серце Шотландії

Гордість Единбурга, його «серце» — це величний замок, підноситься на Замковій скелі. Вона є вимерлим вулканом, тут мешкали люди з давніх часів. Будівля була зведена в період раннього Середньовіччя, пізніше було піддано багаторазової реконструкції, наймасштабніша була виконана в 17 столітті.

Багато хто називав замок «ключем до країни», саме тут приймалися багато важливих рішень, які впливали на хід історії. З 18 століття це місце стало виконувати роль в’язниці, тут тримали в полоні пілотів Німеччини під час Другої Світової війни. Пізніше будова перейшло під управління міністерства замків і палаців Шотландії.

Сьогодні потрапити до будівлі можна по Королівській милі — дорозі, що веде до Единбурзького замку від Холірудскім палацу, тільки спочатку не забудьте забронювати номер в готелі заздалегідь, адже наплив туристів тут завжди дуже великий. Цей шлях — крутий, повністю обстрілювали з одного боку, з трьох інших боків споруду захищають неприступні кручі. Це зумовило той факт, що мало хто за час існування замку вирішувалося брати його штурмом. Сьогодні на цій дивній дорозі щорічно проводиться парад оркестрів.

Капела Святої Маргарити — гордість Единбурзького замку

Гордість фортеці — це капела Святої Маргарити, яка була зведена в 12 столітті, це одне з найдавніших задній Шотландії. У замку зберігаються різні реліквії, які неодмінно варто подивитися, серед них є навіть корона шотландського короля, а також багато іншого.

Единбурзький замок — немов музей, стіни колишніх казарм, величезні зали і тюремні камери відкривають публіці численні виставки, які розповідають про історію появи фортеці і про боротьбу країни за її незалежність. В одній з палат знаходиться Камінь долі. За деякими даними, йому більше 3000 років, коли-то він належав дочці фараона Єгипту Рамзеса II. Саме його спадкоємиця привезла камінь на території Шотландії, на ньому проводилася коронація всіх монархів Шотландії. У 1996 році влада Великобританії, з дозволу королеви, повернули камінь в Единбурзький палац.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: