Найкращий туристичний сайт

Чим зайнятися в Мюнхені, або 5 приводів відвідати місто

Мюнхен називають батьківщиною Пивного путчу, столицею Октоберфесту і містом казкових середньовічних замків. Також це найголовніший місто знаменитої Баварії. Чим не привід відвідати цей легендарний місто? Якщо цих причин недостатньо, ось вам ще 5 ідей того, що робити в Мюнхені.

Познайомитися з історією Третього рейху

Саме Мюнхен пов’язаний з життям самого страшного людини XX століття — Адольфа Гітлера. У цьому місті і почалася його блискуча політична кар’єра. Всім гостям столиці пропонуються пізнавальні піші прогулянки по місцях, які якимось чином пов’язані з життям фюрера.

Бажають ближче познайомитися з історією Третього рейху зможуть побачити своїми очима концентраційний табір Дахау — те, до чого привела ідеологія нацизму. Найбільш цікаві зможуть побувати там, де раніше творилися жорстокі злочини проти людства. Неоднозначні емоції забезпечені.

Що подивитися в Мюнхені: музейно-архітектурні багатства міста

Щоб познайомитися з усіма культурними скарбами Мюнхена вам доведеться тут зупинитися як мінімум на тиждень.

Пінакотеки

Екскурсоводи радять почати свою подорож з дослідження Старої і нової пінакотек з справжніми роботами таких легендарних особистостей, як Мане, да Вінчі, Ван Гог, Рубенс.

Баварський національний музей і Будинок мистецтв

Пару днів своєї поїздки залиште на відвідування Баварського національного музею і Будинку мистецтв з великою колекцією робіт численних художників минулого сторіччя.

Замки Мюнхена

Поїздка до замку Божевільного Людвіга — Нойшванштайну, можливо, вам запам’ятатися найбільше. Не забудьте захопити фотоапарат, адже там виходять чудові знімки. Якщо вам до душі старовинні замки, то не полінуйтеся заглянути в Німфенбургскій парк з величним палацом і трьома невеликими замками.

Головні королівські вулиці і їх пам’ятки

І це ще не все. Екскурсії можна доповнити прогулянкою по головним «королівським» вулицями міст, знайомством з Музеєм іграшок і Німецьким музеєм з науково-технічної експозицією.

Покуштувати справжнє баварське пиво

І як же виїхати з Мюнхена, не скуштувавши легендарне баварське пиво у відповідній обстановці. Тільки уявіть вечір в затишному традиційному ресторанчику. Вам подають пінне пиво і солоні кренделі блондинки в баварських костюмах з хитромудро укладеними косами. Так час ви ніде не проведете, хіба що в Мюнхені.

А в двійні вам пощастить, якщо ви приїдете до столиці Баварії на Октоберфест.

Ідеальний пікнік в Мюнхенському англійському парку

Мюнхенський англійський парк по праву вважається одним з найбільших парком у всьому світі. Це також потрібно побачити своїми очима. Тут є все для цікавого проводження часу — японський чайний будиночок, різноманітні альтанки, відкриті сцени, пивні садки і навіть штучний водоспад, хвиля для серфінгу.

Проведіть обід на пікніку, відчуйте тутешню неповторну атмосферу. Продукти зможете придбати на ринку Віктуаліентмаркт.

Спуститися в метро Мюнхена

Саме в Мюнхені метро зараховане до самостійної пам’ятки. Побачивши місцевий метрополітен, ви зрозумієте чому. Всі станції вражають буйством фарб. Ви побачите бірюзові колонні зі скла, футуристичні лампи на кожному розі, помаранчеві стелі. Звичайна поїздка залишить незабутні враження.

В такому метро не хочеться думати про повсякденних клопотах, хочеться мріяти і радіти життю. Крім оригінального оформлення станцій мюнхенська метро може похвалитися ідеально продуманою системою пересадок, зручним розташуванням ескалаторів і ліфтів. По праву це метро вважається одним з найсучасніших і зручних в світі.

У будь-якому випадку подбайте про житло заздалегідь, забронювавши номер в готелі


Ви ось тут:


Ще статті по темі: