Найкращий туристичний сайт

Акваріум в Сіднеї

Sydney Aquarium — відкритий для публічного доступу акваріум в Сіднеї. Розташовується він недалеко від аеропорту міста, на східній стороні гавані Дарлінг Харбор, строго на північ від Пірмонтского моста. Це місце обов’язково зацікавить і дорослих, і маленьких мандрівників.

Чим цікавий акваріум в Сіднеї?

Це унікальне місце знамените на весь світ своїми мешканцями. Їх тут, насправді, неймовірна кількість. Понад 650 представників австралійської фауни і флори зібрані в одному місці. Вперше своїх відвідувачів акваріум прийняв в 1988 році до 200-річчя Австралії. Саме цей акваріум є одним з найбільших в світі. Sydney Aquarium — одна з головних визначних пам’яток австралійської столиці. Відвідання цього місця — обов’язкова туристична програма для допитливих туристів.

Експозиція Сіднейського акваріуму

Сіднейський Акваріум вибрав для себе цікаву тематику — мешканці водного системи континенту і морська екосистема. Саме в цьому місці можна зрозуміти, наскільки складна і взаємопов’язана екосистема об’єднує різні водні середовища Австралії. Деякі представники морського світу розмістилися в головному залі, інші мешкають у відкритих океанаріумі.

Тематичні виставки

Кожен відвідувач зможе потрапити на тематичні виставки «Відкритий океан» і «Житло морських котиків». Це два масивних (одні з найбільших в світі) океанаріуму з системою тунелів. Тут кожен гість зможе познайомитися з життям в закритій екосистемі.

Відкритий океан

Полоскотати собі нерви можна в океанаріумі «Відкритий океан». Тут пропонується найбільша колекція акул, деякі з зубастих представниць важать до 300 кг, а в довжину досягають трьох метрів!

Житло морських котиків

Перший океанаріум, в якому мешкали морські котики з’явився в Сіднеї в 1991 році, вже в 2003 році відкрився ще один такий океанаріум. Тут зібралися представники австралійської, новозеландської і субантарктичний флори. За життям котиків і морських левів модно поспостерігати крізь прозорі стінки тунелю. Зверху ж є і відкрита оглядовий майданчик, який теж буде цікаво відвідати.

Південний океан

Є і ще одна виставка, вона називається «Південний океан». Тут можна познайомитися з життям пінгвінів. У жовтні 1998 року був відкритий комплекс «Великий Бар’єрний риф», який демонструє підводне життя мешканців коралової печери. У цьому океанаріумі розмістилися понад 6 тисяч тварин, а сама ємність містить колосальну кількість води — близько 2,6 млн. Літрів!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: