Найкращий туристичний сайт

5 помилок туристів в Амстердамі

Коли літо набирає обертів, в Амстердамі розвивається так званий «високий сезон» — період, протягом якого столицю Голландії відвідує незліченну кількість мандрівників. Люди з’їжджаються в це місто, щоб насолодитися відвідуванням відомих музеїв, прогулятися по кромці каналів, які обплітають всю територію Нового Вавилона, і назавжди зберегти в пам’яті цвітіння тюльпанів. Однак не забувайте, що ви тримаєте шлях в іншу країну, де є свої правила поведінки. Щоб ваш відпочинок в Амстердамі носив виключно яскраві відтінки, складемо список типових помилок туристів.

Спробувати легально покурити марихуану

Ні для кого не є секретом той факт, що значна частина закордонних гостей приїжджають в Нідерланди з метою випробувати на смак легкі наркотики, не маючи при цьому проблем із правоохоронцями. Цією справою можна було зайнятися до 1 січня 2013 року — дати введення заборони на відвідування закордонними гостями амстердамських кофешопів. Починаючи з минулого року, подібні заклади перекваліфікувалися на закриті клуби.

Бажання сфотографувати мешканок кварталу червоних ліхтарів

Ще однією не менш відомої асоціацією з Амстердамом вважається квартал червоних ліхтарів — місце, де працівниці секс-індустрії виставляють себе на показ крізь вітринне скло. Багато відвідувачів цього району так і норовлять зафіксувати жриць любові на телефон або фотоапарат. Побачивши такі дії з боку перехожого, «нічний метелик» має право викликати поліцію, яка на перший раз тактовно пояснить туристу про заборону на фото — і відеоапаратуру. А якщо вам і вдасться обдурити дівчину за склом, то ви точно не обдуріть приховані камери, які знаходяться тут практично всюди.

Вибрати неправильне засіб пересування

Якщо ви розраховуєте досліджувати Північну Венецію на автомобілі, то, відверто кажучи, це не можна назвати хорошою ідеєю. Справа в тому, що вулиці Амстердама спроектовані для велосипедистів, а тому саме велосипед вважається основним видом транспортного засобу. Також постарайтеся паркуватися у відведених для цього місцях, адже неправильно припаркована машина обійдеться вам в 67 євро.

Витрачати час на черги

Крім перерахованих вище особливостей, Амстердам можна назвати культурною столицею, адже тут розташовуються відомі на весь світ музеї — будинок-музей Анни Франк і культовий музей мадам Тюссо. Дані заклади користуються величезною популярність серед мандрівників, а тому практично завжди вам потрібно буде чекати черги за купівлею квитка. Щоб провести цей час з користю, краще рушайте в Національну галерею, Музей Алланд Пірсона або Нідерландський музей мореплавства. Незважаючи на меншу затребуваність серед гостей міста, їм також є що показати.

Але якщо ви на відпочинку в Амстердамі твердо вирішили все ж відвідати музей мадам Тюссо, то рекомендується зняти житло недалеко від нього. Кращим варіантом є номер у 5-зірковому готелі Sofitel Legend The Grand Amsterdam, яка розташувалася всього в 200 метрах від відомого музею.

Недооцінювати небезпеку трамваїв

Амстердамські трамваї відповідають всім європейським стандартам, а тому вони їздять дуже тихо і швидко. Для пасажирів це, звичайно, величезний плюс, але якщо ви їдете на велосипеді і намагаєтеся перескочити шляху раніше транспорту, що рухається, то у вас мало шансів зробити це без пригод. Також не намагайтеся покататися безкоштовно, адже контролери точно визначать «зайця». І, нарешті, стежте за своїми кишенями — злодюжки промишляють навіть в Амстердамі.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: