Найкращий туристичний сайт

5 кращих зоопарків світу

Розваг і для дітей, і для дорослих в світі дуже багато, але одним з найулюбленіших занять як і раніше є відвідування зоопарків.

Сьогодні разом з нашим блогом про подорожі ви дізнаєтеся про п’ятірці кращих зоологічних парків світу.

Кращий з кращих: Берлінський зоопарк

Зоологічний сад Берліна в районі Тіргартен — це єдине місце на землі, яке дало назву одному з міських вокзалів. Відкрився зоопарк ще в 1844 році, сьогодні він не тільки один з найбільших в Європі (територія площею в 35 га), але і один з найбагатших на планеті, тут представлено понад 14000 тварин і 1400 видів. Недалеко звідси знаходиться акваріум, де живуть крокодили і комахи, прісноводні і морські риби.

Вражає відвідувачів і павільйон Альфреда Брему, де живуть змії, великі хижаки і варани, а в іншому павільйоні, який за своїми розмірами нагадує аеропорт, живуть птахи і кажани. Найбільший захват настає, коли відвідувачі бачать відкриті майданчики, адже велика частина звірів проживає без клітин. Перед вашим поглядом не поспішаючи прогулюються тигри і леви, зубри і лами, буйволи і лані, верблюди, вони відокремлені від відвідувачів тільки ровом з водою. Тут також розводять малайських ведмедів.

Лондонський зоопарк: туманний Альбіон відкриває свої таємниці

Це найстаріший науковий зоопарк в світі і підпорядкований зоологічному суспільству Лондона. Розташований він у серці міста, в знаменитому Риджентс-Парк. Зоологічна колекція була заснована в 1828 році, через 19 років став доступний для загального відвідування, а з 1902 року Лондонський зоопарк став таким, яким ми бачимо його сьогодні. Тут мешкає понад 16000 особин, перед поглядом відвідувачів проходять просторі вольєри, проводяться шоу-годівлі тварин, проходять цікаві лекції. Великою популярністю користується вольєр видр і Сад метеликів.

Фоо: cuppyuppycake

Зоопарк Сан-Дієго: неможливе можливо

Це місто розташоване в субтропіках, однак на території зоосаду проживають навіть білі ведмеді, які виробляють на світло потомство. Площа зоопарку Сан-Дієго складає 40 кг, тут є можливість цілодобово дивитися і фотографувати тварин, пересуваючись по канатній дорозі, пролітаючи на повітряній кулі. Територія розбита на безліч зон, які облаштовані згідно з потребами тварин, і на них розміщено понад 800 видів мешканців.

Впадаємо в дитинство: зоопарк Балі

Інтерес представляє і зоопарк Балі, відкритий в 2002 році, тут проживає понад 350 видів тварин, що мешкають в Індонезії та інших країнах. Тут туристи можуть навіть лазити по деревах, звичайно, не так, як місцеві мешканці, а по містках і драбинках. Якщо тварини не представляють небезпеки, їх можна годувати, гладити, брати на руки, самі безстрашні можуть погодувати і крокодилів.

Назустріч північного вітру: зоопарк Рануа

Унікальний парк дикої природи Рануа знаходиться в Фінляндії, це найпівнічніший в світі зоосад. Тут проживає близько 60 видів арктичних тварин, серед найрідкісніших — білі ведмеді. Тут немає екзотичних тварин з тропіків, проте можна вдосталь помилуватися на представників північної фауни — вівцебики, песці і росомахи, лосі і північні олені, рисі та єноти, а також багато інших видів. Тут немає клітин для птахів, вони літають вільно, живуть в дуплянках і шпаківні.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: