Найкращий туристичний сайт

10 найкрасивіших водоспадів у світі

Туристи завжди намагаються відшукати найрізноманітніші пам’ятки, які вони відвідують під час подорожі. Однак водоспади завжди викликають особливі відчуття і емоції, так як шум падаючої води вражає і зачаровує своєю масивністю. І сьогодні ми розповімо про найкрасивіших водоспадах світу, виділивши з них десятку лідерів.

1. Анхель у Венесуелі

Водоспад Анхель у Венесуелі є абсолютним рекордсменом по «зростання». Salto Angel має висоту 978 метрів, що в порівнянні з Ніагарою в 15 разів вище. Розташований водоспад в національному парку Канайама, який привертає величезний туристичний потік. Історія назви водоспаду досить цікава — він носить прізвище авіатора з Америки — Джиммі Ейнджела.

2. Тугела в Південній Африці

Водоспад Тугела слід за рекордсменом, однак його висота складає всього 411 метрів. Але при це він є найцікавішим і незвичайним прикрасою королівського національного парку Тугела. До складу водоспаду входить відразу три каскаду, які складають вузеньку стрічку з укосу Драконячої гори. Водоспад важкодоступний, так як до нього ведуть всього пара стежок, а одна з них — підвісна дорога.

3. Ігуасу в Бразилії

Водоспад Ігуасу в Бразилії б’є всі рекорди за розмірами, тільки в іншому вимірі — його ширина становить 2,7 кілометра, які утворюють відразу 270 невеликих водоспадів. З’явився цей рекордсмен завдяки сильному виверження вулкана. Обсяг потоку води в дощову пору року становить близько 13 тис. Кубічних метрів.

4. Вікторія в Південній Африці

Водоспад Вікторія в Південній Африці можна віднести до найважливішої і красивою пам’ятки всього континенту. З місцевої мови назва перекладається як щось на кшталт «Гримлячий Дим». Воно з’явилося через величезну завіси з дрібних водяних частинок, які розтягуються приблизно на 2 км. Максимальний потік води в секунду — 5 млн. Літрів.

5. Ніагара в США

Найвідоміше назву отримав саме Ніагарський водоспад. Відоме воно і тому, що дістатися до водоспаду зможе кожен бажаючий, який відвідав Америку або Канаду. Висота водоспаду — 53 метри, а максимальний потік води — 2,8 млн. За все за секунду.

6. Чженьчжутань в Китаї

Водоспад Чженьчжутань не відрізняється величезними розмірами, проте про красу явно не поступається перерахованим вище. Розташований в заповіднику Цзючжайгоу на території Китаю. Вершина скелі містить поріг, який і розбиває потік води на кілька менших, але прекрасних водоспадів.

7. Рідо на території Канади

Водоспад Рідо в Канаді відрізняється своєю неймовірною формою, яка виходить через обмерзання. Воно перетворило красивий потік води в гігантську крижану брилу. В результаті водоспад може покрасуватися мільйонами звисаючих бурульок, які постійно утворюються через великий потік води.

8. Ґокта в Перу

По висоті водоспад Ґокта в Перу 5-е місце в світі — 771 метр. Примітною особливістю даного водоспаду є час його відкриття. Так, світ дізнався про нього тільки до початку нинішнього століття — в 2005 році. До цього часу краса не була доступна цивілізації, а нею милувалися лише аборигени.

9. Віннуфоссен в Норвегії

Водоспад Віннуфоссен в Норвегії займає поважне місце в світовому рейтингу і перше в європейському, його висота становить 860 метрів. Водоспад утворюють чотири великі потоки води, які падають з гори Віннуфайлет. Вода падає так голосно і шумно, що часом здається, ніби вона здатна знести всю долину, розташовану внизу.

10. Деттіфосс в Ісландії

Водопадщ Деттіфосс в Ісландії не дуже високий (40 метрів), проте досить потужний (потік близько 200 куб. м. в секунду). Колоритність даного місця доповнюється незвичайними найближчими скелями з їх ущелинами і озерами. Унікальна територія охороняється чуйними співробітниками національного парку, який називається Йекульсаурглювур.

Дізнавайтеся про найкрасивіших місцях в світі разом з блогом про туризм!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: